سوت کیمیا علیزاده بیمارستان بیمارستان بیماری

سوت: کیمیا علیزاده بیمارستان بیمارستان بیماری ایرانی ویروس عفونت عضلات سیستم ایمنی ایران

گت بلاگز اخبار اجتماعی در کشور عزیزمان ایران راحت شد ، سربازی نرفته‌های مقیم خارج&quot، ادامه تحصیل &quot

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان تحصیل مشمولان سربازی مقیم خارج کشور در پردیس‌های دانشگاهی مناطق آزاد خبر داد. 

در کشور عزیزمان ایران راحت شد ، سربازی نرفته‌های مقیم خارج&quot، ادامه تحصیل &quot

ادامه تحصیل "سربازی نرفته های مقیم خارج" در کشور عزیزمان ایران راحت شد

عبارات مهم : سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان تحصیل مشمولان سربازی مقیم خارج کشور در پردیس های دانشگاهی مناطق آزاد خبر داد.

سردار موسی کمالی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به تصمیم تازه ستاد کل نیروهای مسلح اظهار کرد: ما امکانی را فراهم کرده ایم تا بر اساس آن امکان تحصیل مشمولان سربازی مقیم خارج از کشور به خاص جوانان مقیم کشورهای حاشیه خلیج فارس بتوانند در پردیس های دانشگاهی مناطق آزاد به خصوص کیش ادامه تحصیل بدهند.

وی با بیان اینکه پیش از این قوانین مربوط به خروج مشمولان از کشور مشکلاتی را جهت ادامه تحصیل بعضی از ایرانیان مقیم خارج از کشور در کشور عزیزمان ایران ایجاد کرده بود، اظهار کرد: قبلا با توجه به این پرسشها مشمولان سربازی ترجیح می دادند در دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل بدهند که ما این عنوان را آسیب شناسی کردیم و این امکان تهیه آن انجام شد تا مشمولان سربازی به شرط آنکه دانشجو باشند بتوانند در دانشگاه های داخل کشور ادامه تحصیل دهند.

در کشور عزیزمان ایران راحت شد ، سربازی نرفته‌های مقیم خارج&quot، ادامه تحصیل &quot

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه در این زمینه هماهنگی هایی نیز میان دانشگاه صنعتی شریف و ستاد کل نیروهای مسلح انجام شده است هست، گفت: همچنین در اجرای این طرح وزارت امور خارجه و شرکت وظیفه عمومی ناجا نیز با ایرانیان مقیم خارج کشور به خاص ایرانیان ساکن کشورهای مقیم حاشیه خلیج فارس همکاری می کنند تا این افراد بتوانند جهت ادامه تحصیل به دفعات زیادی در طول یک سال وارد کشور شوند.

کمالی در پاسخ به این پرسش که آیا این دانشجویان در هر دانشگاهی می توانند تحصیل کنند به ایسنا گفت: همانطور که گفتم تنها امکان تحصیل در پردیس های واقع در مناطق آزاد جهت این دانشجویان فراهم است.

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از فراهم شدن امکان تحصیل مشمولان سربازی مقیم خارج کشور در پردیس‌های دانشگاهی مناطق آزاد خبر داد. 

وی همچنین راجع به اینکه آیا این دانشجویان می توانند در هر نقطه از کشور تردد کنند یا خیر؟ گفت: ایرانیان مقیم خارج از کشور که با این شرایط در پردیس های مناطق آزاد به عنوان دانشجو پذیرفته شده است باشند می توانند در هر نقطه از کشور تردد کنند و مشکلی جهت دفعات ورود و خروج ارزش و نیز اوضاع غیبت ارزش وجود ندارد ولی شرط مهم دانشجو بودن است.

واژه های کلیدی: سربازی | ایرانیان | نیروهای مسلح | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz